Fotoreportaż urodzinowy 2024

Wieczór Panieński w Wilczętach (14 października 2023 roku)

Masz zamiar świętować swoje 18-te urodziny w wielkim stylu? Zaplanuj wyjątkową sesję urodzinową, która przetrwa przez lata !!! Niech te chwile zostaną uwiecznione na zdjęciach, które będą pełne emocji, uśmiechu i niesamowitej atmosfery!!!

Oferuję profesjonalne usługi fotograficzne, które dostosuję do Twoich potrzeb oraz czasu trwania imprezy. Bez względu na to, czy planujesz intymne spotkanie w gronie najbliższych, czy też wielką imprezę, chcę uchwycić te niezapomniane momenty dla Ciebie.

Ale to nie wszystko !!!

Dla pierwszych trzech osób, które zdecydują się skorzystać z mojej oferty reportażu urodzinowego i zdecydują się na zamówienie sesji urodzinowej do 30 czerwca 2024 roku oraz udostępnią ten post na swoim Facebooku, przygotowałem wyjątkowy rabat:

  • 100zł zniżki za każdą godzinę sesji w pakiecie WaldMan FRUG,
  • 150zł zniżki za pierwszą godzinę sesji w pakiecie WaldMan FRUG+

Link do oferty fotoreportażu: https://fotografia.waldman.orneta.net/oferta/fotografia/fotoreportaz-urodzinowy/

 

Nie czekaj dłużej, zarezerwuj swój termin już teraz !!!

 

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub drogą mailową, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na swoją niezapomnianą sesję urodzinową !!!

Niech Wasze urodziny będą pełne magii i niezapomnianych wspomnień, a ja zajmę się tym, aby te chwile zostały uwiecznione na zdjęciach na zawsze !!!

 

» Przykładowa galeria zdjęć

 

Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.