Zapraszam do rozważenia szerokiej gamy możliwości współpracy PR i reklamowej na blogu o fotografii i wideofilmowaniu – WaldMan Fotografia – Mobilny Fotograf. Blog stanowi idealne miejsce do prezentacji produktów i marek w nowoczesny i skuteczny sposób. Cechą charakterystyczną mojego bloga jest to, że nie musisz martwić się o pomysły na współpracę, ponieważ to ja dostarczę ciekawe i wartościowe pomysły dopasowane do Twojej marki i profilu bloga.

W moją współpracę wkładam mnóstwo energii. Moje pełne zaangażowanie obejmuje staranne dopracowanie efektów współpracy, dostarczanie szczegółowych danych oraz analizę wyników. Ponadto, utrzymuję stały kontakt z Twoją marką, aby zapewnić, że współpraca przebiega sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Każda kampania, którą realizuję, jest również promowana w mediach społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram i TikTok. Dzięki zaangażowanej społeczności na blogu, treści szybko rozprzestrzeniają się w sieci, generując komentarze i inicjując interesujące dyskusje.

Jestem otwarty na długofalowe współprace, co pozwala mi całkowicie poświęcić się Twojej marce i współpracy z nią. Tego rodzaju współpraca często opiera się na bardziej dogodnych warunkach.

Jeśli reklamuję konkretny produkt, chętnie wykonuję także profesjonalne zdjęcia, zarówno te produktowe, jak i te zza kulis użytkowania. Moje podejście jest praktyczne i subiektywne, co jest bardziej autentyczne i lepiej odbierane w internecie.

Wszystkim materiałom, które pojawiają się na blogu, poświęcam dużo czasu i uwagi, aby zapewnić wartość dla czytelników. To samo dotyczy wszystkich akcji powstających w ramach współpracy.

Angażuję aktywnie moich czytelników w życie bloga, a to samo dotyczy materiałów sponsorowanych. Czytelnicy nie są biernymi obserwatorami, ale aktywnie uczestniczą w blogu.

Przed podjęciem współpracy udostępniam wszystkie statystyki, których życzy sobie Twoja marka. Nie ukrywam ani nie zatajam żadnych informacji.

Gwarantuję pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy, począwszy od jej planowania, aż po raportowanie wyników. Wszystkie materiały i informacje przekazywane są w profesjonalnej i przystępnej formie.

Nikt nie lubi kiepskich materiałów, ani ja, ani moi czytelnicy. Dlatego dbam o to, aby każdy tekst, czy film był dopracowany do perfekcji, co potwierdzają również moi odbiorcy.

Na Twoje życzenie, przed publikacją materiałów, które dotyczą współpracy, przesyłam je do wglądu. W tej fazie masz możliwość sprawdzenia, czy nie pojawiły się żadne merytoryczne błędy.

Przed podjęciem współpracy, w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu, gwarantuję stały kontakt z Twoją marką. Cenię sobie bieżącą komunikację i nie pozostawiam moich partnerów bez odpowiedzi.

 

Przykładowe formy współpracy:

  1. Reklama w formie baneru,
  2. Artykuły sponsorowane, takie jak testy, poradniki, sesje zdjęciowe z wykorzystaniem Twojego sprzętu,
  3. Sponsoring cyklu artykułów, na przykład „100 pomysłów na kreatywne zdjęcie” czy poradniki fotograficzne,
  4. Kampanie i akcje społeczne,
  5. Konkursy,
  6. Wyjazdy sponsorowane,
  7. Nagrania wideo, w tym poradniki, testy, sesje zdjęciowe i relacje,
  8. Sponsoring całego bloga z wyłącznością.

 

To tylko przykładowe formy współpracy, i nie ogranicza nas absolutnie nic. Jestem otwarty na nowe pomysły i propozycje, które mogą dostosować się do Twoich celów i potrzeb.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.