Wybierając WaldMan Fotografia – Mobilny fotograf masz możliwość wyboru nie tylko różnego rodzaju profesjonalnych usług fotograficznych, ale także możliwość wynajęcia na sesje zdjęciowe lub inne okazje – imponującej, 7,5-metrowej, białej limuzyny z czarnym dachem marki Lincoln Town Car. Ta 9-osobowa limuzyna dodaje sesjom zdjęciowym i innym imprezom wyjątkowego charakteru i elegancji.

W życiu każdego z nas pojawiają się chwile, których pragniemy zachować na zawsze w pamięci i przeżyć w najpiękniejszy możliwy sposób. Często oczekujemy, żeby te wyjątkowe momenty były otoczone atmosferą, która poruszy nasze zmysły i uczucia. Czasem pragniemy czegoś wyjątkowego, co podkreśli wyjątkowość i znaczenie danej okazji.

Ślub, studniówka, wieczór panieński, czy kawalerski, czy jakakolwiek sesja zdjęciowa, które rozpoczyna się przejazdem i udziałem w sesji ekskluzywnej limuzyny, to prawdziwa ekstrawagancja, na którą każdy z nas może sobie pozwolić, czując się wyjątkowo!

Dlatego też WaldMan Fotografia – Mobilny Fotograf wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując możliwość wynajęcia limuzyny Lincoln Town Car do różnego rodzaju sesji zdjęciowych. Współpracuję w tym zakresie z firmą F.H.U.P. „Mirex” Kwiaciarnia „Frezja”, która zapewnia ekskluzywne limuzyny.

W naszej wspólnej ofercie znajduje się możliwość wynajęcia limuzyny na wiele różnych okazji, takich jak: ślub, wieczór panieński, wieczór kawalerski, sylwester, urodziny, studniówka, komunia, chrzciny, randki, konferencje, szkolenia oraz inne rodzaje imprez.

Nasze usługi zawsze cechuje najwyższa jakość. Wynajmowane limuzyny są bardzo zadbane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Nasi kierowcy prezentują się niezwykle elegancko, ubrani w klasyczne garnitury z charakterystyczną czapką kierowcy oraz białymi rękawiczkami, zawsze gotowi do Państwa dyspozycji.

 

Galeria zdjęć

 

Do ślubu, na wieczór panieński i kawalerski oraz osiemnastkę szampan gratis !!!

UWAGA !!!
Znajdź nas na Facebooku, kliknij „lubię to”, a dostaniesz drugiego szampana gratis !!!

 

Link do strony: Wynajem Limuzyn Lincoln Town Car Orneta