Walentynki z WaldMan Fotografia – Uchwyć Miłość na Zawsze!

Walentynkowa sesja fotograficzna 2024

Zbliżają się Walentynki – dzień, który celebrowany jest na całym świecie jako święto miłości i romantyki. To doskonała okazja, aby wyrazić uczucia bliskiej osobie i uczcić wspólne chwile. Walentynki są dniem, kiedy serca biją mocniej, a miłość wypełnia każdy kąt naszego życia.

Walentynki obchodzone są 14 lutego i mają swoje korzenie w historii świętego Walentego, który uznawany jest za patrona zakochanych. To szczególny dzień, gdy pary obdarowują się prezentami, kwiatami, a także spędzają czas razem, celebrując swoje relacje.

Z tej właśnie okazji mam coś wyjątkowego dla wszystkich zakochanych – Walentynkową ofertę od WaldMan Fotografia!
Jako Mobilny Fotograf zapraszam do skorzystania ze specjalnej sesji fotograficznej, która uchwyci piękno i magię chwil spędzonych we dwoje.

Zamówienie tej specjalnej sesji fotograficznej to doskonały sposób, aby uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Niech Walentynki staną się dla Was niezapomnianym momentem, a każda uśmiechnięta chwila zostanie utrwalona na pięknych fotografiach.

Zapomnij o nudnych prezentach. Zafunduj partnerowi wspólną sesję! Sesję możecie zamówić wspólnie, możesz zamówić ją sam i podarować partnerce. Na sesji możecie także wystąpić wspólnie.

 

Wszystkie sesje są bardzo przyjazne do osób bez doświadczenia z pozowaniem, każda sesja zawiera:

  • autorską obróbkę zdjęć,
  • możliwość samodzielnego wyboru zdjęć,
  • prawa do dowolnego wykorzystania,
  • bezstresową atmosferę na sesji,
  • błyskawiczny termin przygotowania zdjęć (3 dni).

Cena za sesję zdjęciową: 450 PLN
Czas trwania sesji: 60 minut
Ilość zdjęć w pakiecie: 7
Dodatkowe zdjęcie w cenie: 45 PLN

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej Walentynkowej oferty. Kontaktując się ze mną, otrzymacie więcej informacji na temat dostępności terminów oraz szczegółów sesji.

Niech Wasza miłość będzie zawsze widoczna i pamiętana – WaldMan Fotografia – Mobilny Fotograf sprawi, że te Walentynki staną się dla Was wyjątkowe!

Istnieje także możliwość wynajęcia ekskluzywnej Limuzyny Lincoln Town Car na Walentynki 2024 – zapraszamy 🙂